HARRY BOOSTRÖM. "Fiskaren", olja på masonite, signerad Booström.

295339. HARRY BOOSTRÖM. "Fiskaren", olja på masonite, signerad Booström.

20,5 x 34 cm.
Signerad samt daterad 1964.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

20,5 x 34 cm.
Signerad samt daterad 1964.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 744