PARTI DIVERSE, 14 delar, piska och fällknivar, 1900-tal.

295295. PARTI DIVERSE, 14 delar, piska och fällknivar, 1900-tal.

Läderpiska, längd ca 200 cm
13 fällknivar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderpiska, längd ca 200 cm
13 fällknivar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 473