STURE JOHANNESSON. "ANDRÉE WILL TAKE A TRIPP! UNDERGROUND LUNDS KONSTHALL". Färglitografi. Ej signerad.

29528. STURE JOHANNESSON. "ANDRÉE WILL TAKE A TRIPP! UNDERGROUND LUNDS KONSTHALL". Färglitografi. Ej signerad.

Poster by Sture Johannesson - 1969 Legal visions - Box 4271 Malmö Sweden.

Mindre kantskador.

Sture Johannesson (1935–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre kantskador.

Sture Johannesson (1935–2018)

Antal besök: 6 218