PALL, Bröderna Andersson, 1960-tal, samt TAKLAMPA.

29527. PALL, Bröderna Andersson, 1960-tal, samt TAKLAMPA.

Pall i teak med galonklädd sits, skyltmärkt. Längd 68 cm. Taklampa i vitt glas med lampställning i mässing. Diameter 39 cm.

Bruksslitage. Lampa ursprunglingen med fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 678