MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, gustaviansk stil, mahogny fanér, 1900-tal.

295266. MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, gustaviansk stil, mahogny fanér, 1900-tal.

Överdel med vitrin och 2 dörrar
Underdel med 2 dörrar och inredning med 2 hyllplan/3 lådor
Höjd 180 cm
Bredd 114 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage
Smärre jack och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 180 cm
Bredd 114 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage
Smärre jack och repor.

Antal besök: 1 018