SILVERFÖREMÅL, 11 st. Total vikt 530 gram.

295263. SILVERFÖREMÅL, 11 st. Total vikt 530 gram.

Bägare, lockask, servettringar, tesil, skål samt kanna.

Bucklor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor samt bruksslitage.

Antal besök: 746