Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Textil
VÄGGBONAD, textil, Lini of Sweden, 1960/70-tal.
295240. VÄGGBONAD, textil, Lini of Sweden, 1960/70-tal.
Ca 126 x 95 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 126 x 95 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
4 341