Göteborgs Auktionsverk
Silver & Metall
Övriga metallföremål
FISKBESTICK, 12 par, pläter samt pärlemor, England sekelskiftet 1800/1900-tal.
295222. FISKBESTICK, 12 par, pläter samt pärlemor, England sekelskiftet 1800/1900-tal.
Längd 17-20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 17-20 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
698