FISKBESTICK, 12 par, pläter samt pärlemor, England sekelskiftet 1800/1900-tal.

295222. FISKBESTICK, 12 par, pläter samt pärlemor, England sekelskiftet 1800/1900-tal.

Längd 17-20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17-20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 854