Låda samt bas med rotfanér.
Höjd 70,5 cm.
Spegelmått 44,5 x 26 cm.
Bruksslitage, smärre fanérskador.
Låda samt bas med rotfanér.
Höjd 70,5 cm.
Spegelmått 44,5 x 26 cm.