BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

295171. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerat trä med mässingsbeslag på tre lådor
Bladhölstrer vid bensarg
Stenskiva
Höjd 71cm
Längd 50 cm
Djup 30 cm.

Bruksslitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladhölstrer vid bensarg
Stenskiva
Höjd 71cm
Längd 50 cm
Djup 30 cm.

Bruksslitage
Repor.

Antal besök: 3 107