Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ANETTE ENGLUND. Gestalt, färglitografi nr 111/250, signerad.
295149. ANETTE ENGLUND. Gestalt, färglitografi nr 111/250, signerad.
53x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53x39 cm.
Garpenhus Auktioner
2 935