SNURRFÅTÖLJ i läder med fotpall, Stressless, Ekornes, Norge.

295146. SNURRFÅTÖLJ i läder med fotpall, Stressless, Ekornes, Norge.

Stålram, flexo-fjädrar och kallskum
Höj- och sänkbart ryggstöd, stomme av bonat trä
Djuphäftad klädsel
Rygghöjd 92 cm
Sittdjup 52 cm
Fotpall
Höjd 43 cm
Stämplat på vredet på fåtöljen.

Bruksslitage
Repor
Mindre svarta fläckar på klädsel, färg?

Gör en kostnadsfri värdering!

Djuphäftad klädsel
Rygghöjd 92 cm
Sittdjup 52 cm
Fotpall
Höjd 43 cm

Bruksslitage
Repor

Antal besök: 1 199