Big Bedford
Buss nr 283
Recovery Tractor, Dinky Supertoys
Humber Hawk
Polis nr 255
Simca Ariane
Aveling-Barford
Fiat 1800
Plymouth Plaza
Jaguar Type D
Volkswagen
Volkswagen Karmann Ghia
Citroën DS 19
Mercedes 190 SL
Rolls-Royce Silver Wraith.
Slitage, skador, delar saknas. Ej genomgångna.
Big Bedford
Buss nr 283
Humber Hawk
Polis nr 255
Simca Ariane
Aveling-Barford
Fiat 1800
Plymouth Plaza
Jaguar Type D
Volkswagen
Volkswagen Karmann Ghia
Citroën DS 19
Mercedes 190 SL
Rolls-Royce Silver Wraith.