STOLAR, ek, 2 stycken, rikligt skulpterade, 1900-talets första kvartal.
295051. STOLAR, ek, 2 stycken, rikligt skulpterade, 1900-talets första kvartal.
Rygghöjd 106 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 106 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
453