PARTI LEKSAKER, SPEL, PUSSEL, början/mitten av 1900-talet.

295022. PARTI LEKSAKER, SPEL, PUSSEL, början/mitten av 1900-talet.

Byggsatser i trä, Alfapet, Månvalla, Algas pelarpuzzle, 1 par plåtleksaker m m.

Proveniens Åryds herrgård.

Slitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Åryds herrgård.

Antal besök: 1 518