KOPPARFÖREMÅL, 4 st, 1800-tal.

294955. KOPPARFÖREMÅL, 4 st, 1800-tal.

Höjd 17 - ca 30 cm.
1 st märkt undertill, J.E.S. B.E.D, HA.

Bruksslitage, skador/lagningar, etikettrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 - ca 30 cm.

Antal besök: 543