GUSTAF FREDRIKSSON. Fartygsporträtt föreställande "Flying Cloud", akvarell och täckvitt, signerad.

294950. GUSTAF FREDRIKSSON. Fartygsporträtt föreställande "Flying Cloud", akvarell och täckvitt, signerad.

ca 28,5 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 28,5 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 848