FÖRVARINGSLÅDA med lock, trä, sent 1900-tal.

294944. FÖRVARINGSLÅDA med lock, trä, sent 1900-tal.

Längd 98, bredd 50, höjd 50 cm.

Bruksslitage samt brännskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt brännskada.

Antal besök: 6 546