FIGURINER, 1 par, Royal Dux.

FIGURINER, 1 par, Royal Dux.
294892. FIGURINER, 1 par, Royal Dux.

Höjd 22 cm.

Åldersslitage.
Ett finger med skada.
Huvud med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Åldersslitage.
Ett finger med skada.
Huvud med lagning.

Antal besök: 665