Stor rymdåldersmatta, 1970-tal.

2948657. Stor rymdåldersmatta, 1970-tal.

Stor Space Age matta, tillverkare: Herforder Teppiche, Tyskland, 1970-talet, lurvig lugg, jungfruull,
Mått: 200 x 300 cm.

Tecken på slitage på grund av ålder, partiella fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 200 x 300 cm.

Antal besök: 804