TAKLAMPA i glas, skomakarlampa, med hiss, tidigt 1900-tal.

294858. TAKLAMPA i glas, skomakarlampa, med hiss, tidigt 1900-tal.

Takarmatur i grönt med vit insida
Montering med metallkrage
Hissanordning
Vägg- och takkontakt
Reglerbar höjd, max 120 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Montering med metallkrage
Hissanordning
Vägg- och takkontakt
Reglerbar höjd, max 120 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 6 682