Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BRUNO WIKLUND. "Grusviva", olja på duk, signerad.
294845. BRUNO WIKLUND. "Grusviva", olja på duk, signerad.
33 x 41 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 41 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
998