SIDEBOARD, teak, Ulferts Tibro, 1900-talets mitt.

294690. SIDEBOARD, teak, Ulferts Tibro, 1900-talets mitt.

Längd 183, bredd 43, höjd 84 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken vid nyckelhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 915