294671. FIGURER, plast, byggsatser, Walt Disney Productions / Scandover Samsäljbolagen AB.
Figurer i form av byggsatser från Snövit och de sju dvärgarna, Kalle Anka och Tre små grisar.
Askar ca 10 x 7 cm.
Kartonger med slitage och skador, mestadels oöppnade plastpåsar med delar. Tillverkningsdefekter.