GÖKUR, trä, 1900-tal.

GÖKUR, trä, 1900-tal.
294629. GÖKUR, trä, 1900-tal.

Höjd exklusive pendel ca 40 cm.

Slitage, pendel lagad. Lod och pendel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
294629. GÖKUR, trä, 1900-tal.

Antal besök: 1 211