FIGURIN, känguru, Lisa Larson, Gustavsberg.

294606. FIGURIN, känguru, Lisa Larson, Gustavsberg.

Höjd känguru 24 cm, höjd kängurubarn 9,5 cm.

Smärre slitage samt obetydliga tillverkningsdefekter, nagg på mamma kängurus öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 703