PLÅTLEKSAKER, 12 st, delvis Tyskland, 1900-tal.

294566. PLÅTLEKSAKER, 12 st, delvis Tyskland, 1900-tal.

Bland annat "Lulu" Lehmann och "Mikifex" Schuco. Penny-Toys Fischer. Docka Martin?
Apa saknar märkning.
Högsta höjd ca 17,5 cm.

Slitage, skador, delar saknas, lagningar/retuscher. Urverk till plåtdocka och Fischer fungerar ej. Övriga ej examinerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Apa saknar märkning.
Högsta höjd ca 17,5 cm.

Antal besök: 2 974