294566. PLÅTLEKSAKER, 12 st, delvis Tyskland, 1900-tal.
Bland annat "Lulu" Lehmann och "Mikifex" Schuco. Penny-Toys Fischer. Docka Martin?
Apa saknar märkning.
Högsta höjd ca 17,5 cm.
Slitage, skador, delar saknas, lagningar/retuscher. Urverk till plåtdocka och Fischer fungerar ej. Övriga ej examinerade.