KERAMIK, 3 delar, Uppala Ekeby och E&J, Danmark.

29450. KERAMIK, 3 delar, Uppala Ekeby och E&J, Danmark.

Figurin, Dorothy Clough, Upsala Ekeby, höjd ca 13 cm.
Fat, Danmark.
Väggplatta, lergods, Mari Simmulson, Upsala Ekeby, 1960/70-tal, 23x31 cm.

Väggplatta med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, Danmark.

Väggplatta med krackelyr.

Antal besök: 2 879