TAKLAMPA, dekor med dalahästar, 1900-tal.

294502. TAKLAMPA, dekor med dalahästar, 1900-tal.

Längd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 995