Taklampa, med lösa trumpetblommor glas, metall, 1980-tal
Diameter 75 cm
Höjd ca 65 cm.
Nagg på en trumpetblomma.
Diameter 75 cm
Höjd ca 65 cm.
Nagg på en trumpetblomma.