BORDSPENDYL, empir, 1820/30-tal.

294468. BORDSPENDYL, empir, 1820/30-tal.

Brännförgylld.
Nycklar samt pendel medföljer.
Höjd 46 cm
Längd 37 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännförgylld.
Höjd 46 cm
Längd 37 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 1 256