HANDPROTES, 18/1900-tal.

294409. HANDPROTES, 18/1900-tal.

Rörlig tumme. Total längd (exkl remmar) ca 35 cm.

Slitage, fläckar, sprickor. Troligen saknas rem till tummens gripfunktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 370