SKULPTUR, brons. Dansande kvinna, senare gjutning efter Claire Jeanne Roberte Colinet. Signerad CL.JR. COLINET A7253.

294382. SKULPTUR, brons. Dansande kvinna, senare gjutning efter Claire Jeanne Roberte Colinet. Signerad CL.JR. COLINET A7253.

Marmorsockel.
Sigillmärkt Fonderie Bords De Seine
Totalhöjd 42,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marmorsockel.
Totalhöjd 42,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 132