TAKLAMPA, "Brasa" IKEA.

TAKLAMPA, "Brasa" IKEA.
2943736. TAKLAMPA, "Brasa" IKEA.

Lackerad metall och innerkupa i plast.
Diameter 45 cm.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 45 cm.

Antal besök: 2 565