GOLVUR, J.P.C. Jensen, Rönne, 1800-tal, bronserad.

294336. GOLVUR, J.P.C. Jensen, Rönne, 1800-tal, bronserad.

Höjd 205 cm.
Lod finns.

Sprucket glas, skador samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 205 cm.
Lod finns.

Antal besök: 1 021