VAS, cloisonné, Kina 1900-tal.

294332. VAS, cloisonné, Kina 1900-tal.

höjd 23 cm, diameter 15 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 23 cm, diameter 15 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 688