LAMPOR, 2 st, mässing, 1900-tal.

294301. LAMPOR, 2 st, mässing, 1900-tal.

Bordslampa, glaskupa, Höjd: 48 cm
Vägglampa, Längd: 31, Boréns, Höjd: 35 cm.

Smärre slitage, grön lampskärm med mindre fläck.
Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgångna.

Antal besök: 882