Höjd ca 11 - 22 cm.

Slitage. Något lock löst/skadat fäste. Bucklor.

Höjd ca 11 - 22 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
29422
Antal besök: 697

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!