Glasservis 53 delar, slipat glas:
11 snapsglas, 12 likörglas, 5 grogglas, 2 whiskyglas, 3 vitvinsglas, 9 sherryglas, 11 selterglas.
Glasservis 22 delar, slipad och etsad dekor med blommotiv:
7 grogglas, 9 dessertvinsglas, 6 dricksglas.
6 konjakskupor.
6 whiskyglas.
Slitage, nagg på fot, vitvinsglas..