GLASSERVISER 2 st, 53 delar + 22 delar + 6 konjakskupor. + 6 whiskyglas.

294215. GLASSERVISER 2 st, 53 delar + 22 delar + 6 konjakskupor. + 6 whiskyglas.

Glasservis 53 delar, slipat glas:
11 snapsglas, 12 likörglas, 5 grogglas, 2 whiskyglas, 3 vitvinsglas, 9 sherryglas, 11 selterglas.

Glasservis 22 delar, slipad och etsad dekor med blommotiv:
7 grogglas, 9 dessertvinsglas, 6 dricksglas.

6 konjakskupor.
6 whiskyglas.

Slitage, nagg på fot, vitvinsglas..

Gör en kostnadsfri värdering!

6 konjakskupor.
6 whiskyglas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 112