PARTI SMIDE, 1700 och 1800-tal.

29420. PARTI SMIDE, 1700 och 1800-tal.

Beståene av bla dörrhakar, gångjärn, grytkrok mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 885