GUNNAR KANEVAD. "Kornax". Träskulptur, signerad och daterad 1998.

294192. GUNNAR KANEVAD. "Kornax". Träskulptur, signerad och daterad 1998.

Nr 14.
Ca. 67x20 cm.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 14.
Ca. 67x20 cm.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Antal besök: 2 015