KRYDDBURKAR samt KRUS, 10 delar, Rörstrand samt Gustavsberg, 18/1900-tal.

294183. KRYDDBURKAR samt KRUS, 10 delar, Rörstrand samt Gustavsberg, 18/1900-tal.

Kryddburkar
Höjder inklusive lock, mellan 13,5-22 cm

Krus
Höjder mellan 10-16 cm.

Åldersslitage.
Bruksslitage.
Krackelering.
Sprickor samt mindre nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kryddburkar

Krus
Höjder mellan 10-16 cm.

Åldersslitage.
Bruksslitage.
Krackelering.

Antal besök: 828