EMILIA LINDERHOLM. Grafiskt blad, Signerad och numrerad 49/50.

294173. EMILIA LINDERHOLM. Grafiskt blad, Signerad och numrerad 49/50.

Mor med barn.
bildmått ca 21 x 35 cm. totalt med ram 38 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mor med barn.

Antal besök: 1 202