LENA A LINDERHOLM. Färglitografi, signerad och numrerad 146/225.

294137. LENA A LINDERHOLM. Färglitografi, signerad och numrerad 146/225.

Eiffeltornet.
Ca. 16x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Eiffeltornet.
Ca. 16x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 818