LENA A LINDERHOLM. Färglitografi, EA, signerad.

294136. LENA A LINDERHOLM. Färglitografi, EA, signerad.

Segelbåt och blomkruka.
Ca. 16x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Segelbåt och blomkruka.
Ca. 16x20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 865