YTTERFODER, glas, "Hortus", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

294127. YTTERFODER, glas, "Hortus", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Rött glas.
Höjd ca. 16,5 cm.

Fotring med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rött glas.
Höjd ca. 16,5 cm.

Antal besök: 2 173