JAMES RIZZI. ”Min hemstad.” 3D-grafik, signerad och numrerad.

294065. JAMES RIZZI. ”Min hemstad.” 3D-grafik, signerad och numrerad.

James Rizzi (05.10.1950 New York - 26.12.2011 New York); i detta parti, en tredimensionell grafik i miniatyrformat, inramad i gallerifält och passe-partout. Handsignerad: Rizzi 249/350. Ram ca.. 22 x 19 cm, grafik 8 x 5 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 2 127