KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, "Bagdad" Bertil Vallien samt "Bris" Ingrid Atterberg.

294063. KERAMIKFÖREMÅL, 2 delar, "Bagdad" Bertil Vallien samt "Bris" Ingrid Atterberg.

Vas, "Bris", Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby, Höjd 20 cm

Skulptur, "Bagdad", Bertil Vallien, Gustavsberg, Höjd 13 cm.

Vas med mindre nagg.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med mindre nagg.
Åldersslitage.

Antal besök: 1 411