EYVIND OLESEN. Danmark. Motiv med ansikten. Olja på duk. Signerad och daterad 67.

294052. EYVIND OLESEN. Danmark. Motiv med ansikten. Olja på duk. Signerad och daterad 67.

45 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Antal besök: 1 275